sesja nad morzem, polecicie ?

sesja nad morzem, polecicie ?

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Dużo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, albowiem jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby wykonać coś oryginalnego.

dobres34

Posty: 1

 
Zdjęć każdy z nas ma niesłychanie wiele, lecz sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane poprzez profesjonalistę.

Gość-007

Posty: 7

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezmiernie dobrze zna się na robieniu fotografii.

TomekK

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

TomekK

Posty: 2

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Klara323

Posty: 4