firma budowlana

firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

Yuri20

Posty: 1

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

Lalka

Posty: 4

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Z firmami budowlanymi nic na słowo nie ustalasz, tylko na piśmie to raz, a dwa, jeżeli ktoś zacznie się wykręcać to rezygnujesz i masz spokój. Lepiej trochę czasu poświęcić na szukanie.

Klara323

Posty: 4

 
Mnie bawi to, że wiele ludzi chce zaoszczędzić robiąc jakieś skomplikowane prace we własnym zakresie, z sąsiadami, czy już mitycznym szwagrem, a później płacisz za poprawki dwa razy więcej niż przy standardowym zamówieniu. Już tyle razy to widziałem, a i tak dalej się dziwię.

bruklin187

Posty: 8

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

pawel253

Posty: 7

 
Zlecałem modernizację placu z kostki brukowej powiedzmy i drogi dojazdowej do przedsiębiorstwa, duża hala w AnaBud. Bardzo duża inwestycja, jak na ostatnie lata mojej działalności. Całe szczęście wyrobiłem się przed kryzysem. Pod względem współpracy to idealnie, niczym się nie martwiłem. Już po pierwszym kontakcie wiedziałem, że dobrze zrobią. No i portfolio również mnie przekonało. Z kostką brukową i betonem radzą sobie doskonale moim skromnym zdaniem.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

Nikuś23

Posty: 5