kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę odnaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

MBsmoke

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Rouudee

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niesłychanie dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

StaryChemik

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, dlatego warto wiele biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Dobrusienka

Posty: 5

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to sporo czasu, zatem należałoby sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

alibaba

Posty: 6

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego należałoby znaczące jest, aby zadbać o nie.

TomekK

Posty: 4