Elektroniczne wnioski urlopowe

Elektroniczne wnioski urlopowe

Cześć.

Na co zwracać szczególną uwagę, kupując program do tworzenia harmonogramów prac?

Kaazz

Posty: 8

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Lupusx

Posty: 15

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

arko1916

Posty: 13

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

szymon2626

Posty: 23

 
Bez wątpienia, iż elektroniczny system urlopowy to spore ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Dezmok56

Posty: 17

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, albowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Krzychoo

Posty: 18

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

Fifczak90

Posty: 15

 
U nas pracownicy bardzo wielokrotnie elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o zdobytym zwolnieniu lekarskim.

raptofil

Posty: 20

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się świetnie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

E-GOista

Posty: 18

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle ważne dokumenty, czasem były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Bierny67

Posty: 20