Tani hosting pod stronę prywatną

Tani hosting pod stronę prywatną

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

dyduch34

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem dużo, ale po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

LiOx

Posty: 11

 
Hejka.

Wyśmienitą ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która oferuje hosting www już od 49 złotych, w jakim dostałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

bleyd93

Posty: 23

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

raptofil

Posty: 20

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w jakich mogłem wybrać kupowanie konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

jajosz12

Posty: 18

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, albowiem pożądane byłoby wziąć zarówno pod spostrzeżenie lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub niezwykle wolne wczytywanie się stron internetowych.

MisiekKce

Posty: 15